Najlepsze pozycje do lodzika, czyli jak zrobić loda

Najlepsze pozycje do lodzika | Jak zrobić loda?
Najlepsze pozycje do lodzika | Jak zrobić loda?

Robienie loda może być przyjemne, zarówno dla niego, jak i dla niej. Wcale nie musi oznaczać przyjemności jednostronnej. Wiem to, bo o lodach mógłbym napisać książkę, albo chociaż wierszyk.

Ekhm.

Każdy facet lody uwielbia.
Robić lody, to żadna obelga,
dlatego dzisiaj drogie panie
wpis o lodzikach na poczytanie.
Najlepsze pozycje każda znać musi,
żeby do innej na lody się nie skusił.

Tadam!

No dobrze, odłóżmy na bok twórczość poetycką i skupmy się na tym, jak zrobić loda? Takiego porządnego, na długo zapadającego w pamięć. Tylko musisz uważać! To są bardzo uzależniające lody, on nie będzie chciał już inaczej.

Pozycje do loda

Pozycje, ach te pozycje, bardzo często pomijany, ale turbo ważny temat. Właściwie to ogromne znaczenie ma pozycja, w jakiej odbywa się stosunek oralny. Przyjmijmy na to, że tak jak w Kamasutrze, są pozycje te, które bardziej się lubi i te, które omija się szerokim łukiem. W zasadzie wszystko zależy od tego, jaki stan chcesz w nim wywołać? Odprężający? Proszę bardzo, wygodny fotel lub kanapa będzie do tego odpowiednim miejscem.

Jak zrobić loda odprężającego?
Jak zrobić loda odprężającego?

No dobra, w samochodzie też będzie mu miło, ale nie tak odprężająco, jak w zacienionym pokoju, gdzie w tle delikatnie kołysze klimatyczny jazz. No dobra, może być i Zenek, czy tam inni młodzi, jak lubicie.

Loda ciąg dalszy…

Jak jeszcze można zrobić loda? Łóżko zdecydowanie odpada, chyba że na boczku. To na ogół ciekawa pozycja, leniwa i trudna jednocześnie poprzez ograniczone możliwości ruchowe. Musisz mieć wytrenowane usta i język, bo o wspomaganiu rękami nie ma mowy!

Wspomniałem o milking table? Generalnie nie chodzi o to, abyście od razu wycięli dziurę w stole kuchennym xD O sic! Swoją drogą, ale to by było odjazdowe! Oczami wyobraźni zobaczyłem, jak wchodzę do mieszkania znajomych, zapraszają mnie do kuchni, a tam dziura w stole! O ja cię! O co chodzi z tą całą dziurą w stole? Hmm… o symulowanie… nazwijmy to dojenia? Technika bardzo ciekawa, jednak trudna do zaaranżowania w warunkach domowych. Ale da się zrobić! Tak swoją drogą, mężczyźni uwielbiają wszelkiego rodzaju symulację ssania / dojenia. Sprawia to nam niesamowitą rozkosz! Głównie przez to, że pochwa podczas stosunku jako mięsień naturalnie wykonuję ruchy posuwiste, co wywołuję efekt ciągnięcia i ssania.

Dobra, ale jak uzyskać efekt milking table w domu? Już tłumaczę.

Domowy sposób jak zrobić loda milking table?
Domowy sposób jak zrobić loda milking table?

Ona — połóż się na półleżąc lub na płasko. On — (będzie miał nieco trudniej, ale za to, jak przyjemnie) klęknij lub podeprzyj się jak do pompek nad partnerką, tak aby męskość stykała się z ustami pranerki. Reszta to już czysta fantazja. Mogą być same usta i język albo ręka i język. Technika dowolna.

Pan i władca.

Pozycja, która z założenia mocno hierarchizuję i uprzedmiotawia. Chociaż, to zależy od podejścia. Samo robienie loda, jeśli tego nie lubisz i ci to uwłacza jest uprzedmiotawiające. Ale nie przyszliśmy tu rozmawiać o tym, jakie jest robienie loda, tylko o pozycjach do loda. Oczywiście technik i pozycji jak zrobić loda jest tysiące. Każdy zapewne ma inną. Ale ta jest najbardziej klasyczna.

Pozycja pan i władca to ta, która sprawdzi się zawsze i wszędzie. Zarówno na szybką rankę w toalecie publicznej, jak i na dłuższą pogawędkę z męskością swojego mężczyzny w sypialni czy kuchni.

No właśnie, dlaczego ta pozycja znalazła się w moim zestawieniu? Przecież nie jest wyjątkowa? Ależ oczywiście, że jest! Możesz pieścić językiem główkę penisa od spodu, a konkretniej wędzidełko napletkowe — to najczulsze miejsce ciała mężczyzny. Możesz zatrzymywać się ustami pomiędzy główką penisa a fałdem skóry — napletkiem. Dając taka rozkosz, nie będziesz musiała długo czekać na finał.

Jak zrobić loda pan i władca?
Jak zrobić loda pan i władca?

Technika robienia loda

Mówią, że technika jest najważniejsza. No przyznam, że to prawda. Ale nie każda technika sprawdzi się we wszystkich warunkach i sytuacjach. Ponownie sięgnę do nastroju, miejsca i czasu. Relaks? Toaleta publiczna? Czy może ostatni rząd siedzeń w autobusie? Najwyższy level — jadąca winda?

Relaks? Zacznij powoli i relaksująco — liż jak chupa chupsa. Nie spiesz się, to lizak, który nigdy się nie kończy. Nawet możesz się drażnić, wkładać w usta i wyciągać. Odczekać chwilę i ponownie włożyć. Pod żadnym pozorem nie przygryzaj! Nie używaj dłoni, dłońmi trzymaj go za biodra lub pośladki, to dodatkowo podkręci status misji i temperaturę twojego faceta. Ustami i językiem można zdziałać dużo, ale kiedy widzisz, że meta się zbytnio oddala, zdecydowanie użyj rąk do pomocy.

Publicznie, ale nadal skrycie? Tak nawiasem mówiąc, to fantazja wielu facetów — lodzik podczas zakupowych wojaży w galerii. Ale musi być naprawdę cicho… i dość sprawnie. Nie chcecie, żeby ochrona was przyłapała, prawda? No dobra, ale jaką technikę wybrać? Więc… faceci to wzrokowcy, dużo łatwiej będzie sprawnie skończyć, jeśli on będzie widział swojego przyjaciela w twoich ustach. To bardzo podniecające. Pozycja oczywiście pan i władca, dzięki czemu możesz pieścić językiem główkę penisa od spodu. Odpowiednio energiczne ruchy ręką, nie za szybko, ale finał dopadnie go w niecałą minutę. To wystarczający czas, aby nikt się nie zorientował.

Jeszcze większe wyzwanie? Tutaj już potrzeba wprawy i sporych umiejętności. Winda zazwyczaj jedzie kilka — kilkanaście sekund, jednak mimo to jest to czas, kiedy możecie coś zdziałać. Naprawdę nie polecam dla niewprawionych! W ramach testu proponuję inne rozwiązanie. Podczas rodzinnego spotkania. — Ej, dzwonili z piekła i chcieli twój numer. Skryjcie się w miejscu, które jest dość łatwo dostępne i tam przetestujcie techniki. Jeśli nikt was nie przyłapie, stoper zatrzyma się maksymalnie na kilkunastu sekundach, będziecie gotowi na windę.

Może Cię zainteresować: Francuskie tornado, czyli minetka po parysku

Jak zrobić szybko loda? Tak naprawdę nie ma na to uniwersalnej metody. Jest wiele czynników zewnętrznych, które determinują o szybkości. Tajemnicą do osiągnięcia najwyższego poziomu jest jego wstrzemięźliwość przez jakiś czas, rozpalenie konara i mistrzowski język. Niby tylko tyle, ale aż tyle. Mężczyźni podobnie jak kobiety potrzebują gry wstępnej, nie zawsze, ale jeśli ma być szybki finisz, to musi być odpowiednie rozpalenie.

Finisz lodzika

Finisz pozostawiam autorce loda. Faceci uwielbiają w ustach. Jest ekologicznie xD, ale kto jak woli. Może być na piersiach, szyi albo w chusteczkę (sic!). Jednak, jeśli ma być w ustach, to niech będzie z zaskoczenia, bez zbędnego uprzedzania i insynuacji, że to już koniec. Zresztą, jak się dobrze wkręcisz w rytm, z pewnością poczujesz i usłyszysz zapowiedź zbliżającego się nieziemskiego orgazmu.

Kim jest Pan Wyrafinowany? Być może to osoba, którą mijasz rano w metrze, pospiesznie jadąc do pracy. A może to osoba, z którą zderzyłeś się wózkiem w sklepie. Pędząc jak szaleniec do długiej niczym za komuny kolejki do kasy. Być może to sprzedawca w kiosku, w którym kupujesz miejski, Newsweek lub wkłady do e-papierosa. Jestem taki jak Ty. Codziennie rano wychodzę z domu, pracuję, robię zakupy, wracam do domu i kładę się spać. Czasami opisuję to, co przeżyłem albo to, co chciałbym Ci przekazać. Przeczytasz?

Obserwuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
jasne
jasne
5 miesięcy temu

Taa milking table, żeby mnie chłop kutasem udusił? hahahaa dobre

1
0
Zapraszam, dołącz do dyskusji!x
()
x